Вівторок, 05 липня 2022 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно

Оплата онлайн

Корисно

07 серпня 2018 р. Статті
Назад до списку Статей

Шановні абоненти ТОВ «НіжинТеплоМережі»!

         Адміністрація підприємства дякує всім сумлінним платникам і просить для зменшення фінансового навантаження на сімейні бюджети взимку сплачувати влітку авансові внески. Звичайно це не є обов’язковим, але накопичені на особовому рахунку грошові кошти будуть в нагоді в опалювальний сезон.

В місті Ніжині оплату за послуги з централізованого опалення та гаряче водопостачання можна здійснити в будь-якому відділенні банку, платіжному терміналі або онлайн. Але, просимо звернути вашу увагу на те, що Генеральна дирекція ПАТ Укрпошти (пункти прийому платежів в м. Ніжині розташовані за адресами: вул. Графська, 2, вул. Об'їжджа,106А, вул. Овдіївська, 99, вул. Франка, 24, вул. Березанська, 8Б, вул. Гайдамацька,18, вул. Шевченка, 128, вул. Академіка Амосова, 14А, пл. Заньковецької,4, вул. Прилуцька, 126), прийняла рішення про реорганізацію підприємства, а також проводить роботу, спрямовану на покращення обслуговування клієнтів з використанням сучасних телекомунікаційних та ІТ- технологій, зокрема: впровадження аутсорсингових контакт-центрів, технологічної підтримки "Help desk", створення "Єдиного ситуаційного центру" для клієнтів, «Фіскального серверу», що потребує модернізацію відділень, транспортних, сортувальних центрів, IT-інфраструктури, тощо.

Як звичай, такі реформи на сьогоднішній день при обробці інформації призводять до незначних збоїв в процесі сервісу та якості обслуговування. Це втілюється в тому, що здійснені абонентами платежі потрапляють на особові рахунки платників з деякою затримкою. Так, протягом останніх 3-х місяців, оплати, здійснені після 20-го числа поточного місяця, абонентський відділ ТОВ «НіжинТеплоМережі» отримував в перших числах наступного місяця. Отже, просимо врахувати, що, якщо Ви обираєте місцем платежу відділення Укрпошти, сплачені вами грошові кошти зараховуватимуться на особовий рахунок з 10-ти денною (+/-) затримкою. Інших збоїв в співпраці ТОВ «НіжинТеплоМережі» з відділенням Укрпошти (як то втрати платежу) не відбувалось. Тому, Ви можете продовжувати користуватись послугами названого відділення, але при цьому враховувати названі обставини.

Також, нагадуємо, що наявність на особовому рахунку заборгованості призводить до втрати прав на отримання абонентом субсидії. Отже, просимо боржників терміново сплатити наявну заборгованість за спожиті послуги.