Четвер, 25 квітня 2024 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно
Купите выделенный сервер
29 листопада 2023 р.

Шановні абоненти!

Повідомляємо про зміну тарифу на плату за абонентське обслуговування послуги з постачання теплової енергї (за індивідуальним договором)

з 01 листопада 2023 року:

33,18 грн на місяць на 1 абонента(ос.рахунок)

30,98 грн на місяць на 1 абонента(ос.рахунок)

01 березня 2023 р.

Шановні мешканці міста Ніжина, споживачі послуг ТОВ Ніжинтепломережі

Єдиним джерелом покриття вартості цих витрат ТОВ «НіжинТеплоМережі» є ваша, шановні споживачі, сплата за надані послуги теплопостачання.

Станом на 01.03.2023 року заборгованість населення за спожиті послуги становить 33 838 938,29 грн
Для підтримання роботи стратегічно-важливого підприємства в м.Ніжині – просимо в найкоротший термін розрахуватися за отримані послуги з тепло та гарячого водопостачання. Провести оплату Ви можете онлайн або у відділеннях банків,через касу нашого підприємства готівкою або банківською картою (працює термінал).
Вдячні за порозуміння та співпрацю всім, хто сплачує за спожиту теплову енергію.

З повагою та надією на співпрацю, Адміністрація ТОВ «НіжинТеплоМережі»

Посилання на список>>>>>>>>>
24 травня 2022 р.

Шановні мешканці міста Ніжина, споживачі послуг

ТОВ «НіжинТеплоМережі»!

Товариство з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі» звертається до усіх категорій споживачів теплової енергії та гарячої води (населення, фізичних осіб - підприємців, бюджетних та приватних підприємств, установ і організацій), які мають заборгованість перед нашим підприємством.

Підприємство розуміє, в якій складній ситуації, в том числі фінансовій зараз перебуває більшість населення нашої країни.  Просимо зважити на те, що в цей не простий час ми повинні провести всі необхідні роботи з підготовки  до  нового опалювального сезону. Щоб наступний опалювальний сезон пройшов належним чином, підприємство повинно провести ряд відновлювальних робіт.

Для підтримання роботи стратегічно-важливого підприємства ТОВ «НіжинТеплоМережі» в цей не простий час та для налагодження роботи з підготовки  до  нового опалювального сезонупросимо в найкоротший термін оплатити заборгованість за отримані послуги з тепла  та гарячого водопостачання.

Це буде посильний внесок кожного з нас в наближення Перемоги

Провести оплату Ви можете онлайн або у відділеннях банків, через касу нашого підприємства  готівкою або банківською картою (працює термінал).

Тим, хто не має можливості оплатити суму боргу за теплову енергію одним платежем, пропонуємо укласти договір на реструктуризацію заборгованості.

Вдячні за порозуміння та співпрацю всім, хто  оплачує за спожиту теплову енергію.

                                                     З повагою та надією співпрацю,

                                            Адміністрація ТОВ «НіжинТеплоМсережі»

12 квітня 2022 р.
Деталі за посиланням >>>>>>
07 квітня 2022 р.

Шановні мешканці міста Ніжина,

споживачі послуг ТОВ «НіжинТеплоМережі»!

Товариство з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі» звертається до усіх категорій споживачів теплової енергії та гарячої води (населення, фізичних осіб - підприємців, бюджетних та приватних підприємств, установ і організацій), які мають заборгованість перед нашим підприємством.

У цей складний для країни та Ніжинської громади час, коли йде війна, наше  підприємство щоденно забезпечує життєдіяльність міста, цілодобово працює із значно більшим навантаженням для того щоб належним чином забезпечити ваші оселі та адміністративні приміщення теплом, оперативно ліквідовує аварійні ситуації на ділянках тепломереж та в котельнях.

Для підтримання роботи стратегічно важливого підприємства ТОВ «НіжинТеплоМережі» в цей не простий час та для налагодження роботи з підготовки  до  нового опалювального сезонупросимо в найкоротший термін оплатити заборгованість за отримані послуги з тепло- та гарячого водопостачання. Це буде посильний внесок кожного з нас в наближення Перемоги та збереження економіки та фінансової системи України.

Провести оплату Ви можете онлайн або у відділеннях банків, через касу нашого підприємства  готівкою або банківською картою (працює термінал).

Вдячні за порозуміння та співпрацю всім, хто  оплачує за спожиту теплову енергію.

     Дякуємо за підтримку. НіжинТепломережі  🇺🇦
06 травня 2021 р.
Посилання на текст Інвестиційної програми...
30 листопада 2020 р.
29 вересня 2020 р.
20 серпня 2020 р.
28 квітня 2020 р.

Р І Ш Е Н Н Явід  23.04. 2020 р.           м. Ніжин                     № 129 Про  затвердження норм   споживання

 комунальних послуг

06 квітня 2020 р.

Щодо протидії поширенню корона вірусної

хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі

Відповідно до статті ЗО, 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постановляю: з метою протидії поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19) при здійсненні торгівлі на ринках забезпечити можливість функціонування ринків лише за дотриманням наступних умов:

  1. Зареєстрований оператор ринку харчових продуктів;
  2. Знаходження на ринку не більше одного відвідувача на 20 м кв. торгівельної площі;
  3. Наявна можливість забезпечення дотримання відстані між покупцями в чергах не менш ніж  1,5 метри;
  4. Забезпечення відповідного персоналу та покупців засобами індивідуального захисту;
  5. Забезпечена можливість дотримання протиепідемічних заходів;
  6. Для ринків вихідного дня відстань між місцями торгівлі повинна становити не менше ніж 3 метри.

Згідно постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.03.2020р №5 "Щодо протидії поширенню короновірусної хвороби(COVID-19)"

03 квітня 2020 р.
Залишайся дома
02 квітня 2020 р.
02 квітня 2020 р.

ЕКОЛОГИ ЗАКЛИКАЮТЬ БІЛЬШ СУВОРО ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ У ЗВ'ЯЗКУ З ЕПІДЕМІЄЮ КОРОНАВІРУСУ

У результаті протиепідемічних заходів, які сьогодні проводяться у зв'язку з епідемією коронавірусу, утворюється значна кількість медичних відходів. Вони можуть бути не тільки носіями вірусу, а й становити загрозу довкіллю, якщо не дотримуватися правил їх збирання та передачі на знешкодження.

Так, використані маски, рукавички, флакончики від знезаражувальних засобів, спецодяг - усе це при недбалому ставленні може бути джерелом зараження інших людей та забруднення довкілля, особливо в період дії карантину. Тому не слід забувати про дотримання правил і норм поводження з побутовими відходами, втому числі з медичними.

Для цього слід додержуватися простих рекомендацій: