Субота, 18 травня 2024 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно
Оплата онлайн

Корисно


Корисно
30 травня 2023 р. Статті

Шановні споживачі послуг «НіжинТеплоМережі»!

Ми з Вами завершуємо чи не найскладніший опалювальний сезон в умовах воєнного стану. Та попри масштабну агресію ворога, у нас була можливість надавати Вам послуги, а у Вас – мати тепло в оселях. За це – низький уклін нашим Збройним Силам України, мужності й незламності наших захисників!

Слава ЗСУ! Слава кожному воїну!

Вдалому проходженню опалювального періоду сприяла Ваша вчасна оплата рахунків за спожиту послугу. ТОВ "НіжинТеплоМережі" висловлює щиру подяку усім, хто оплатив рахунки за спожите тепло! Ми розуміємо, як нелегко це давалося багатьом з Вас. І ми дякуємо, що Ви підтримали підприємство вчасними оплатами, попри всі негаразди та проблеми. Кожен Ваш платіж – це, без перебільшень, внесок у стійкість тилу. Вкотре зауважуємо, що Ваша вчасна оплата рахунків – це можливість закупити газ у необхідній кількості, забезпечення утримання всієї тепломережі в робочому стані, гарантованість можливості оперативного реагування та подолання аварійних ситуацій. Саме тому, сьогодні ті споживачі, хто з певних причин, не оплатив рахунки за спожите тепло отримують наше нагадування про заборгованість.

Несплачені Вами рахунки за тепло ускладнюють, а часом і напряму перешкоджають проводити підприємству розрахунки з постачальниками необхідних матеріалів та обладнання і що життєво важливо – постачальниками енергоносіїв.

Дуже просимо сплатити борги якомога швидше! Це дасть можливість нашому підприємству закупити все необхідне й підготувати тепломережі та котельні до нового опалювального періоду.

Ми розуміємо напруженість з платоспроможністю багатьох наших споживачів. Саме тому, просимо Вас не ігнорувати свою заборгованість і не «вестися» на провокаційні інформповідомлення про списання комунальних боргів. Будьте розважливими й свідомими! А наше підприємство йде Вам назустріч. Для врегулювання питання оплати Вам необхідно невідкладно звернутися до абонентської служби ТОВ "НіжинТеплоМережі". Звернення буде розглянуто в індивідуальному порядку з проведенням аналізу причини виникнення боргу та визначенням оптимального варіанту ліквідації заборгованості. Одним із них, наприклад, може бути укладання договору реструктуризації (поступового погашення боргу).

Не маєте можливості сплатити борг повністю, Ви можете реструктуризувати його і провести оплату впродовж квітня – вересня прийнятними для Вас платежами.

Для уточнення інформації, споживачі можуть звернутися особисто до абонентської служби ТОВ «НіжинТеплоМережі» за адресою: м. Ніжин, вул. Глібова, 5, або отримати консультацію спеціаліста за телефонами: (068) 300-22-93, (04631) 2-52-29. В іншому випадку Ви просто заганяєте себе у боргову яму та судові тяганини. Як наслідок, Вам доведеться сплачувати борги до яких додадуться ще й судові витрати та відшкодування виконавчого збору.

Не допускайте цього!

Своєчасними оплатами за комунальні послуги, ми підтримуємо стабільність інфраструктури нашого міста, нашої країни в умовах військового стану.

З повагою і надією на подальшу співпрацю!

Адміністрація  ТОВ "НіжинТеплоМережі"

Посилання на список>>>>>>>>>