Четвер, 25 квітня 2024 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно
Оплата онлайн

Корисно


Корисно

17 січня 2017 р. Статті
Назад до списку Статей

Інформація для споживачів які не мають будинкових лічильників тепла.

За жовтень і листопад минулого року в м. Ніжині у будинках без теплових лічильників плату за опалення нараховували за встановленими тарифами на квадратний метр на місяць для ТОВ "НіжинТеплоМережі", в розмірі 46,73 гривень з ПДВ. За жовтень місяць було проведено донарахування залежно від погодних умов відповідно до Постанови КМУ № 1037 від 30.10.2015 р. У розрахунках використовували нормативну температуру повітря – +3,0 ºС тоді як нормативна температура повітря врахована в діючих тарифах за жовтень місяць – +6,9 ºС. Донарахування розраховували, як і скрізь, таким чином: що тепліший місяць, то менше треба платити за опалення. І навпаки.

Але ситуація змінилася з ухваленням 9 грудня минулого року постанови Кабміну № 865, яка затвердила новий порядок встановлення тарифу на опалення в будинках, не обладнаних приладами обліку теплоенергії. ТОВ "НіжинТеплоМережі" розрахунок проводили, виходячи із середньозважених показників споживання теплової енергії поточного розрахункового періоду по місту, виставлених споживачам згідно з показниками будинкових засобів обліку теплової енергії .

Підприємство перерахувало суми оплати за опалення за жовтень і листопад. За даними ТОВ "НіжинТеплоМережі", відповідно до затвердженої методики вартість опалення для споживачів у будинках, не обладнаних приладами обліку тепла, за жовтень становила 9,61 гривні за квадратний метр (за старою формулою було 68,93 гривні за квадратний метр опалюваної площі за повний місяць), за листопад — 15,05 гривні (було 43,76). Відтак ніжинцям повернуто 1 506 436,02 гривень.

Згідно з перерахунками, в середньому для квартири площею 40,7 кв.м. економія за жовтень становить 877,19 гривень, за листопад — 1291,08 грн. У розрахунках за грудень, що надійшли у січні, для жителів будинків без лічильників тепла буде враховано перерахунок за опалення в жовтні та листопаді. Надалі ніжинцям нараховуватимуть оплату за опалення в будинках без лічильників за новою методикою.

Адміністрація ТОВ "НіжинТеплоМережі"