Четвер, 20 лютого 2020 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно

17 січня 2017 р. Статті
Назад до списку Статей

Інформація для споживачів які не мають будинкових лічильників тепла.

За жовтень і листопад минулого року в м. Ніжині у будинках без теплових лічильників плату за опалення нараховували за встановленими тарифами на квадратний метр на місяць для ТОВ "НіжинТеплоМережі", в розмірі 46,73 гривень з ПДВ. За жовтень місяць було проведено донарахування залежно від погодних умов відповідно до Постанови КМУ № 1037 від 30.10.2015 р. У розрахунках використовували нормативну температуру повітря – +3,0 ºС тоді як нормативна температура повітря врахована в діючих тарифах за жовтень місяць – +6,9 ºС. Донарахування розраховували, як і скрізь, таким чином: що тепліший місяць, то менше треба платити за опалення. І навпаки.

Але ситуація змінилася з ухваленням 9 грудня минулого року постанови Кабміну № 865, яка затвердила новий порядок встановлення тарифу на опалення в будинках, не обладнаних приладами обліку теплоенергії. ТОВ "НіжинТеплоМережі" розрахунок проводили, виходячи із середньозважених показників споживання теплової енергії поточного розрахункового періоду по місту, виставлених споживачам згідно з показниками будинкових засобів обліку теплової енергії .

Підприємство перерахувало суми оплати за опалення за жовтень і листопад. За даними ТОВ "НіжинТеплоМережі", відповідно до затвердженої методики вартість опалення для споживачів у будинках, не обладнаних приладами обліку тепла, за жовтень становила 9,61 гривні за квадратний метр (за старою формулою було 68,93 гривні за квадратний метр опалюваної площі за повний місяць), за листопад — 15,05 гривні (було 43,76). Відтак ніжинцям повернуто 1 506 436,02 гривень.

Згідно з перерахунками, в середньому для квартири площею 40,7 кв.м. економія за жовтень становить 877,19 гривень, за листопад — 1291,08 грн. У розрахунках за грудень, що надійшли у січні, для жителів будинків без лічильників тепла буде враховано перерахунок за опалення в жовтні та листопаді. Надалі ніжинцям нараховуватимуть оплату за опалення в будинках без лічильників за новою методикою.

Адміністрація ТОВ "НіжинТеплоМережі"