Субота, 18 травня 2024 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно
Оплата онлайн

Корисно


Корисно
09 лютого 2022 р. Статті

ІНФОРМАЦІЯ про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів  по ТОВ «НІЖИНТЕПЛОМЕРЕЖІ».

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 "Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності", ТОВ «НіжинТеплоМережі» інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів шляхом коригування на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води на плановий період.

Останні тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії  і постачання гарячої води встановлені рішеннями виконкому Ніжинської міської ради:

Очікуваний рівень відшкодування витрат діючими тарифами  – 91,6%

  З 01.01.2022 р.  зросли ціни:

Крім цього постійно зростає вартість постачання електроенергії, так за грудень 2021 року вартість електроенергії становила 3,5116 грн. кВт.год (без ПДВ) проти 2,7411 грн. кВт.год в діючому тарифі. Загальна ціна електроенергії 4,8573 грн. кВт.год (без ПДВ) (в діючому тарифи 3,0892 грн. кВт.год.) Загальний ріст електроенергії – 57,2%.

Також зросла ціна на реактивну електроенергію з 0,1345 грн. кВАр.год до 0,2564 грн. кВАр.год. Ріст – 90,6%

В зв’язку з цим виникла необхідність змінити  тарифи шляхом коригування витрат.

Витрати скориговані тільки на виробництво та транспортування теплової енергії.  Витрати на постачання теплової енергії, загальновиробничі витрати, адміністративні витрати та витрати на збут залишилися без змін. Все це призвело до росту тарифів для всіх категорій споживачів.

Порівняльна таблиця тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води без урахування витрат на утримання та ремонт ЦТП

Деталі за посиланням >>>>>>

ТОВ «НіжинТеплоМережі» приймає  зауваження та пропозиції  від споживачів протягом  7 календарних  днів  з дня повідомлення споживачів про зміну тарифів на теплову енергію та житлово-комунальні послуги.

Зауваження та пропозиції приймаються за адресами:

ТОВ «НіжинТеплоМережі» - вул. Глібова, 1, e-mail  ntm-teplo@ukr.net

Ніжинська міська рада – пл. ім. І. Франка, 1, кімната № 10

Адміністрація ТОВ «НіжинТеплоМережі»