Вівторок, 05 липня 2022 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно

Оплата онлайн

Корисно

30 жовтня 2020 р. Статті
Назад до списку Статей

      Роз’яснення щодо тарифів згідно Рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради № 327 від 24.09.2020 року.

      Відповідно Роз’яснення Міністерства розвитку громад та територій України адміністрація  ТОВ "НіжинТеплоМережі" повідомляє, що тарифи на комунальну послугу з постачання теплової енергії, встановлені Рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради № 327 від 24.09.2020 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю "НіжинТеплоМережі" можуть застосовуватися до споживачів цих послуг виключно за умови переходу на нові договори про надання комунальних послуг, укладеними за правилами, визначеними Законом України від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги». До набрання чинності договорами про надання комунальних послуг, укладеними за правилами Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», продовжують діяти «старі» договори на тих самих умовах, включаючи і тарифи на комунальні послуги, які встановлені уповноваженим органом до 01.05.2019 р.

Звертаємо увагу на те, що впровадження в дію вищевикладених положень чинного законодавства відтерміновано положеннями Закону України від 30.03.2020 № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв᾽язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)», згідно яких договори про надання комунальних послуг (зокрема, послуги з постачання теплової енергії) мають бути укладені між споживачами та виконавцями комунальних послуг протягом п᾽яти місяців з дня завершення заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної хвороби.

Обрання форми нових договірних відносин і укладення договорів про надання послуги з постачання теплової енергії, відповідно положень чинного законодавства, повинно бути оформлено протоколом рішення зборів співвласників багатоквартирного будинку (уповноваженого органу управління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку). Легітимність рішення вважається такою за умови досягнення згоди власниками квартир, загальна площа приміщень яких разом перевищує 50 відсотків. Протоколи рішень про обрану співвласниками будинку модель договірних відносин  на кожну послугу ( постачання теплової енергії та постачання гарячої води) протягом 5 місяців після закінчення карантину необхідно надати до ТОВ "НіжинТеплоМережі" (вул. Глібова, 1).

         На сьогоднішній день, за умови дії між споживачами і постачальником послуг договорів про надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, ТОВ "НіжинТеплоМережі" для проведення розрахунків за надану послугу з постачання централізованого опалення та послугу з централізованого постачання гарячої води користується тарифами, встановленими Рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради № 443 від 20.12.2018 року «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води по товариству з обмеженою відповідальністю «НіжинТеплоМережі».

                Наразі очікується прийняття Верховною Радою Закону України № 2458 «про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг», який повинен врегулювати терміни та процедуру переходу споживачів на нові договори.

       Нагадуємо форми передбачених законодавством договірних відносин:

Договір укладається з кожним абонентом окремо. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює абонентський відділ постачальника послуг, що відшкодовується кожним споживачем плату за абонентське обслуговування.

Договір укладається з кожним абонентом окремо. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює абонентський відділ постачальника послуг, що відшкодовується кожним споживачем плату за абонентське обслуговування.

Договір укладається з особою, уповноваженою на це співвласниками, від імені усіх співвласників багатоквартирного будинку. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює уповноважена на це особа співвласниками будинку. Плата за абонентське обслуговування відсутня.

Договір укладається об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Плата за абонентське обслуговування відсутня.

Договір укладається з власником будинку. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює власник будинку.

Дякуємо сумлінним платникам і просимо боржників терміново сплатити заборгованість.

Адміністрація  ТОВ "НіжинТеплоМережі"