Субота, 18 травня 2024 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно
Оплата онлайн

Корисно


Корисно

03 червня 2020 р. Статті
Назад до списку Статей

Шановні абоненти ТОВ «НіжинТеплоМережі»!

Інформуємо вас про те, що чинне законодавство в сфері надання житлово-комунальних послуг (в тому числі послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання) набуло суттєвих змін. Особливість законодавчих нововведень полягає в тому, що співмешканці багатоповерхових будинків повинні спільним рішенням обрати модель договірних відносин, яка буде застосовуватись до всіх абонентів в межах будинку.

Для вашого визначення надаємо перелік типів договірних відносин, передбачених п. 2 частини 1 ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189 від 09.11.2017р.:

Договір укладається з кожним абонентом окремо. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює абонентський відділ постачальника послуг, що відшкодовується кожним споживачем плату за абонентське обслуговування.

Договір укладається з кожним абонентом окремо. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює абонентський відділ постачальника послуг, що відшкодовується кожним споживачем плату за абонентське обслуговування.

Договір укладається з особою, уповноваженою на це співвласниками, від імені усіх співвласників багатоквартирного будинку. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює уповноважена на це особа співвласниками будинку. Плата за абонентське обслуговування відсутня.

Договір укладається об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Плата за абонентське обслуговування відсутня.

Договір укладається з власником будинку. Така модель відносин не передбачає обслуговування і ремонт внутрішньобудинкової системи теплопостачання. Розподіл обсягів наданих послуг між споживачами здійснює власник будинку. 

Рішення про обрану модель договірних відносин повинно бути оформлено відповідним Протоколом, який необхідно надати до ТОВ "НіжинТеплоМережі" (вул. Глібова, 1).

Якщо абоненти самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин між  ТОВ "НіжинТеплоМережі" і кожним споживачем послуг за умовчанням буде укладений індивідуальний договір.

Також звертаємо Вашу увагу на те, що станом на 01.06.2020р. заборгованість за спожиті послуги з централізованого опалення і гарячу воду перевищує
25 млн.грн. В таких умовах підприємство не зможе придбати газ та інші енергоносії для виробництва та постачання до Вашого будинку теплової енергії в наступний опалювальний період, через що квартири у Вашому будинку залишаться без опалення. Тому, просимо боржників терміново оплатити свої борги. В іншому випадку підприємство буде змушене стягувати борги в судовому порядку, що покладе на неплатників додаткові витрати по сплаті судового та виконавчого збору.

Окрім означеного, просимо, по можливості, щомісяця здійснювати авансові платежі, що зменшить навантаження на родинні бюджети в опалювальний період.

Адміністрація ТОВ «НіжинТеплоМережі» висловлює щиру подяку всім сумлінним платникам. Саме завдяки нашим спільним зусиллям, на тлі економічних криз і фінансових негараздів, наше рідне місто забезпечується теплом і гарячою водою.

З повагою, ТОВ «НіжинТеплоМережі»