Субота, 18 травня 2024 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно
Оплата онлайн

Корисно


Корисно

23 листопада 2017 р.

Шановні мешканці міста Ніжина, які є абонентами ТОВ «НіжинТеплоМережі»

і мають лічильники на гарячу воду!

            ТОВ «НіжинТеплоМережі» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» який набрав чинності з 02.08.2017р. № 2119-VIII в діючих з 13.10.2017р. тарифах на централізоване гаряче водопостачання не враховані витрати на періодичну повірку квартирних засобів обліку гарячої води (в т.ч. вартість робіт з розпломбування, демонтаж, монтаж та опломбування). Тому всі роботи, пов’язані з повіркою лічильників повинні здійснювати користувачі послуги з гарячого водопостачання за власний рахунок.

            Звертаємо вашу увагу на те, що проводити нарахування по показах неповірених лічильників чинним законодавством заборонено. Тому, через 3 (три) місяці з березня 2018 року, покази не повірених лічильників не будуть застосовуватись для нарахувань. В такому випадку оплата за гарячу воду буде нараховуватись відповідно до вимог чинного законодавства.

Отже, просимо відслідковувати дату повіки квартирних лічильників (зазначена в квитанції) і вчасно її забезпечувати.

Змушені зауважити, що підприємство ТОВ «НіжинТеплоМережі» тимчасово припиняє прийом нових заяв на повірку, в зв’язку з перевантаженням лабораторії. Повірку лічильників ви можете здійснити в будь якій іншій організації, та в іншому місті (інформацію про  акредитовані метрологічні установки відслідковуйте через засоби масової інформації міста, тощо).

Також повідомляємо, що механічні засоби обліку мають свої ресурси експлуатації. Тобто, за впливом часу і значного терміну роботи є ймовірність, що такі лічильники  можуть виявитись не придатними для подальшої роботи. Отже, Вам, як власникам приладів обліку, необхідно зважити на цей факт і прийняти оптимальне рішення щодо подальших дій: здійснення повірки або його заміни на новий лічильник. У випадку заміни лічильника Вам необхідно замовити роботи по його розпломбуванню та опломбуванню нового приладу обліку.

Якщо ви не користуєтесь гарячою водою за умови опломбування крану на системі централізованого водопостачання повірку приладу обліку гарячої води здійснювати не потрібно.

Заяви на розпломбування та опломбування лічильника приймає розрахунково-касовий центр ТОВ «НіжинТеплоМережі», розташований за адресою вул. Глібова, 5, або сформуйте електронну заявку на розпломбування/пломбування в особистому кабінеті


Адміністрація ТОВ «НіжинТеплоМережі»