Четвер, 25 квітня 2024 року.

НіжинТеплоМережі

Ми працюємо для Вашого добробуту!

Корисно
Оплата онлайн

Корисно


Корисно
23 червня 2023 р. Статті
Увага! Змінився номер телефону приймальні директора: (04631) 2-22-90 Працює абонентський відділ: Глібова 5, 8.00- 17.00 (13-14 перерва) телефон: 0683002293(viber/telegram), (04631) 2-52-29
Підготовка до опалювального сезону

Підготовка до опалювального сезону

Ремонт
димових
труб

Підготовка до опалювального сезону

Підготовка до опалювального сезону

Заміна

магістральної

мережі 533мм

вул. Шевченка 126

Підготовка до опалювального сезону

Підготовка до опалювального сезону

Ремонт

пошкоджених

ділянок

Підготовка до опалювального сезону

Підготовка до опалювального сезону

Ізоляція та

утеплення

відремонтованих
мереж

Підготовка до опалювального сезону

Підготовка до опалювального сезону

Підготовка котелень,

ремонт та

випробовування

котлів, насосів,

обладнання автоматики

Шановні мешканці багатоквартирних житлових будинків,

які користуються послугами ТОВ «НіжинТеплоМережі»!

Підприємство щиро дякує всім сумлінним платникам комунальних послуг за розуміння і співпрацю, маємо надію що так буде й надалі.

            Для зменшення навантаження на ваші сімейні бюджети безпосередньо в опалювальний період, ми надаємо можливість проведення авансових платежів. Тож нині, коли за вікном літня спека й немає нарахувань за послугу теплопостачання,  у вас є змога подбати про те, щоб в осінньо-зимовий період сплачувати менші суми. Радимо скористатися авансовими платежами!

            Пам᾽ятаємо про те, що кожна сплачена сума – це можливість підготовки та забезпечення наступного опалювального сезону. Готовність системи теплопостачання: кожної котельні, теплового пункту, магістральної чи окремої ділянки теплопостачальних мереж – це гарантоване тепло у ваших оселях.          

А от можливістю реструктуризації ми, вкотре, просимо скористатися тих, хто має заборгованості за спожиті послуги теплопостачання в попередньому періоді. Щоб не акумулювати тисячні борги у непідйомні суми, погодьте в юридичному відділі свій графік доступних для вашого бюджету платежів. Також звертаємо Вашу увагу на те, що в іншому випадку  ТОВ "НіжинТеплоМережі" буде змушене звернутись за примусовим стягненням заборгованості за спожиті послуги, що додатково обтяжить ваш сімейний бюджет стягненням судових витрат в сумі 2684,00 грн. і виконавчого збору.

Нині, підприємство «НіжинТеплоМережі» активно готується до наступного опалювального сезону. 

У графіку ремонт цегляних димових труб на котельнях.

Уже виконані такі роботи на котельні по вулиці Прилуцька, 133, ще тривають на котельні по вулиці Шевченка, 105,А. На черзі ремонт димових труб на котельнях по вулицях Ніжатиська, 18 та Козача, 3-А. Роботи виконуються спеціалізованими організаціями.

Ґрунтовні ремонтні роботи йдуть і на мережах теплопостачання.

 Виконуються роботи по заміні ділянки магістральної теплової мережі діаметром 533 мм від вулиці Шевченка до ЦТП-1 (центрального теплового пункту), біля будинку №126.

У графіку роботи й заміна ділянки теплової мережі біля ДНЗ №17.

Станом на 20 червня

-    вже ліквідовані виявлені пошкодження теплових мереж біля житлових будинків  по вулицях: Космонавтів, 48; Амосова, 6; Незалежності, 9 та 34; Об’їжджа, 116/6; Козача, 3-А;

-    тривають ремонтні роботи в районі житлових будинків Незалежності, 50 та 52, а також біля котельні по вулиці Синяківська, 75-Ж.

Паралельно  з ремонтом теплових мереж, проводиться і підготовка котелень та ЦТП (центральних теплових пунктів): випробування та ремонт котлів, насосів, обладнання, автоматики.

Виконано ремонт фасаду котельні по вулиці Прилуцькій, 133. Це та котельня, яка постраждала від ворожих обстрілів під час бойових дій навколо Ніжина.

Всі ці роботи, ми виконали та виконуємо, завдяки вашому, шановні ніжинці,  відповідальному ставленню до своїх зобов’язань платників комунальних послуг. Ще раз, дякуємо вам і сподіваємося, що така наша співпраця у підготовці до нового опалювального сезону продовжиться.

Адміністрація ТОВ «НіжинТеплоМережі»

Група Facebook
https://www.facebook.com/groups/ntmteplo/
Сторінка Facebook
https://www.facebook.com/teplomerezhi/
Приєднуйтесь до насАбонентський відділ Ніжинтепломережі
Глібова 5, 0463125229, 0683002293